סט מגיני בוץ לטסלה

על סט מגיני בוץ לטסלה

רבים מחפשים סט מגיני בוץ לטסלה להזמנה, מכיוון שהרכב מגיע בלעדיהם. רכבי טסלה אולי מתקדמים מאוד, מבחינה טכנולוגית אבל מבחינת האבזור, יש מקום רב לשיפור. לכן ניתן לראות בעלי מודל 3 רבים בישראל, כמו גם ברחבי העולם, שמחפשים להזמין, סט מגיני בוץ לטסלה באופן עצמאי ולהתקין אותם, על מנת להגן על הרכב שלהם ולשמור אותו כשהוא נקי.

טסלה מתאימה לישראל

למרות הניסיון הלא מוצלח בישראל, עם המכונית החשמלית של בטר פלייס, במשרד התחבורה מאמינים בעתיד המכונית החשמלית ומקבלים בברכה את החדירה של טסלה לשוק המקומי. כיאה לסטרטאפ ניישן, גם הצרכנים הישראלים, שמחים לאמץ מערכות טכנולוגיות מתקדמות, כמו הרכבים החשמליים והחכמים של טסלה. למרות החדירה המרשימה של רכבי טסלה לשוק הישראלי, צרכנים ישראלים רבים חשים, שהעיצוב אינו מושלם, מבחינת נוחות והתאמה למזג האוויר ולשמש הישראלית, כאשר העובדה שבעיצוב הבסיסי של החברה, הרכב מגיע ללא סט מגיני בוץ לרכב לטסלה הוא רק דוגמא אחת לכך.

סמל סטטוס ואמירה סביבתית

מלבד המחסור הבסיסי של סט מגיני בוץ לרכב לטסלה ברכבים אלו, לצד אביזרי שדרוג נוספים, שניתן להזמין באופן עצמאי, למשל מחברת באלאקה ייבוא ושיווק, שבאתר החברה אתם מבקרים כעת, רכבי טסלה כבר הפכו לסמל סטטוס בחברה הישראלית. המודעות לשיני האקלים ולנזקים של תעשיית הנפט ומנוע הבעירה המסורתי, כבר ידועים היטב ומי שמחזיק רכב טסלה, עם סט מגיני בוץ לרכבי טסלה או בלעדיהן, למעשה אומר לעולם, אני בצד הנכון של ההיסטוריה, כולל נכונות להשקיע ממיטב כספי ברכב חשמלי.

סביבת נהג מתקדמת

למרות המחסור הבסיסי באבזור חשוב כמו, סט מגיני בוץ לטסלה רכבי הטסלה מתאפיינים, בסביבת נהג מתקדמת ביותר. למעשה מסך המגע החליף לחלוטין, את לוח המחוונים והוא מאפשר לנהג לשלוט, בכל מערכות הרכב בקלות, באמצעות התפריטים השונים. ניתן לשלוט בכיוון המראות ברמת דיוק מרבית כמו גם, בזרימת האוויר של מערכת המיזוג.

רכישת סט מגיני בוץ לטסלה בעלות קטנה

 אם אתם נהנים מרכב הטסלה שלכם ומחפשים, סט מגיני בוץ לרכבי טסלה הגעתם לאתר הנכון. באלאקה ייבוא ושיווק מתמחת במוצרים ייעודים לרכבי טסלה ומנגישה, מוצרים מיצרנים מרחבי העולם לצרכן הישראלי, במחירים משתלמים. אתם מוזמנים לראות כאן באתר, את מגוון הפתרונות שהחברה מציעה וליצור קשר, עם צוות האתר לקבלת מידע נוסף.

לפרטים ושאלות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים
כיסוי מושב לטסלה

רוצים לשדרג את העיצוב של הטסלה שלכם? זה הזמן לבחור כיסויים למושבים! כיסוי מושב לטסלה הוא הרבה מעבר לדרך שמירה על המושבים ברכב. כיסויי המושב

קרא עוד »
מתלים

אפילו ברכב הטוב ביותר בעולם תא המטען לפעמים מבולגן ורוצים שיהיה יותר סדר. מתלים איכותיים פותרים את הבעיה בין רגע. נמאס לכם שיש אי סדר

קרא עוד »
כיסוי לטסלה

מחפשים כיסוי לטסלה? רוצים לקבל את הכיסוי עד אליכם עם משלוח? היום אפשר להזמין את כל הכיסויים של מותג הרכב טסלה דרך חנות האון ליין

קרא עוד »
משלוחים מהירים לאביזרי טסלה

על משלוחים מהירים לאביזרי טסלה הביקוש עבור משלוחים מהירים לאביזרי טסלה צפוי להתגבר בתקופה הקרובה, עם העלייה הצפויה במכירות כלי הרכב בשוק הישראלי של חברת טסלה.

קרא עוד »
מגיני בוץ לטסלה

על התקנת מגיני בוץ לטסלה מגיני בוץ לטסלה הם אבזור בסיסי, שכדאי לכם להתקין בטסלה מודל 3 החדש שלכם. אמנם החורף הישראלי אינו נמשך יחסית זמן

קרא עוד »
קטלוג המוצרים

תנאי ייצור ובקרת איכות מהמובילים בארץ

Image hover effect image

כל המוצרים

לכל המוצרים >

Image hover effect image

מוצרי החודש

לכל המוצרים >

Image hover effect image

כיסויים

לכל המוצרים >

Image hover effect image

סדר וארגון

לכל המוצרים >

Image hover effect image

שטיחי מגן

לכל המוצרים >

Call Now Button