תקנון ותנאי שימוש

א. ברוכים הבאים לאתר tesla-market.co.il
הקנייה באתר הינה בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל הקונה באתר זה מצהיר שהוא קרא והבין את הכתוב בתקנון. אופן הקנייה באתר וכללי ההשתתפות בו יהיו בהתאם לסעיפי התקנון הכתובים להלן.

ב. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.
1. תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 16 שנים ומעלה.

2. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בר תוקף. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל לחשבון הדואר האלקטרוני שלך הודעה על קליטת פרטי הזמנתך. אין באישור זה בלבד לחייב את האתר tesla-market.co.il לספק לך את המוצרים. רק לאחר סיום בדיקת פרטי כרטיס האשראי מול חברת האשראי שלך וקבלת אישור מחברת האשראי ההזמנה תטופל ויווצר קשר בין נציג tesla-market.co.il ללקוח לסגירת פרטי ההזמנה.

3.יש להקפיד בעת ביצוע ההזמנה על מילוי פרטים מדויקים. כמצוין בכל דפי האתר ההובלה וההרכבה הינם בתוספת תשלום בהתאם לכמות הפריטים בהזמנה, המיקום הגיאוגרפי של המזמין והקומה בה המזמין גר (אם כוללת מעלית/לא כוללת מעלית) והאם הפריטים נכנסים למעלית מעל קומה ג’.

4. מועד האספקה לערים ולמקומות מרכזיים הינו 3-5 ימי עסקים (ימים א-ה לא כולל שבתות וחגים) באמצעות מוביל עד בית הלקוח בתיאום מראש (למעט זמני אספקה מיוחדים המפורסמים בסמוך לחגים).

איסוף עצמי – הלקוח יוכל להגיע בצורה עצמאית למרכז המכירות של באלאקה ייבוא ושיווק ברח’ לזרוב 25 בראשון לציון בתיאום מראש ובהתאם לתנאי האספקה בהזמנה ולאסוף את הפריטים!

5. ביטול עסקה על פי תנאי חוק הצרכנות בישראל. עד 14 יום מביצוע הזמנה בתוספת דמי ביטול של 5% או 100 ₪, הנמוך מבינהם.

התמונות המוצגות באתר משקפות את המוצר הנרכש ולקוחות מתוך קטלוג המוצרים של tesla-market.co.il . לעיתים בשל זוויות צילום המוצר המוצר, גוון הצבע של המוצר עלול להיות שונה.

6.האחריות הניתנת על כלל המוצרים הנרכשים באתר הינה אחריות יבואן.
• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות טסלה מרקט. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
• להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון: 0522758255

7.הובלת המוצרים הינה לכל הארץ פרט ליישובים מרוחקים או לחלק מהישובים מעבר לקו הירוק.

8. צוות האתר בחברת tesla-market.co.il עומדים לרשותך בכל שאלה בכל עת.

9. ההנהלה ומשרדי החברה נמצאים ברח’ לזרוב 25 ראשון לציון.

10. סודיות ופרטיות פרטי המשתתף במכירה

10.1 tesla-market.co.il לא יעביר את פרטים מזהים אודותיך לצד שלישי, למעט לחברות המציעות, לחברות כרטיסי אשראי, ולכל ערכאה שיפוטית ולמעט במקרים הבאים:

10.1.2. אם קיימת חובה שבדין להעביר את המידע אודותייך לאחר.

10.1.3. לשם גביית כספים המגיעים ממך בגין רכישת מוצר באתר, במרכז ההזמנות הטלפוני של טסלה מרקט או בכל אמצעי אחר כגון קטלוג tesla-market.co.il או חנויות טסלה מרקט

10.1.4. בקשר למתן תעודת אחריות או קבלת שירות למוצר או לצורך אספקת המוצר.

10.1.5. אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם tesla-market.co.il או מי מטעמה (על פי הגדרת החוק);

10.1.6. בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין tesla-market.co.il (לפי הגדרת החוק).

10.1.7. אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע tesla-market.co.il או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות (לפי הגדרת החוק).

10.1.8. אם עשית באתר שימוש לביצוע מעשה או מחדל בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה(לפי הגדרת החוק).

10.1.9. הפרטים אשר נמסרים בעת הגשת הצעה ו/או בעת רישום לאתר ו/או בעת ביצוע רכישת מוצר, כולם או חלקם, ישמרו במאגרי המידע של tesla-market.co.il ובמאגרי המידע של החברות המציעות (מלבד פרטי כרטיס אשראי).

10.2. tesla-market.co.il שומר לעצמו את הזכות לאסוף בעת הימצאותך באתר, מידע אודות הרגלי הקניה שלך, מוצרים שרכשת, מוצרים בהם הבעת עניין, עמודים שצפית בהם, הצעות שעניינו אותך, וכל מידע אחר, לרבות בדרך של שימוש ב- COOKIES.

10.3. המידע האמור בסעיף 10.2 לעיל ישמש את טסלה מרקט בכניסותיך הבאות לאתר וכן יאפשר ל tesla-market.co.il להציע לך הצעות ומבצעים ממוקדים.

10.4. tesla-market.co.il רשאי להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי.

10.5 tesla-market.co.il יהיה רשאי למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

10.6. לא חלה עליך חובה חוקית למסור המידע האמור לעיל, אך מסירת הפרטים ו/או אישור התקנון מהווה הסכמה מצדך לכל השימושים הקבועים בתקנון זה בקשר עם המידע ולהעברתו לצדדים שלישיים בהתאם להוראות תקנון זה.

10.7. tesla-market.co.il מתחייב לעשות, כמיטב יכולתו, באמצעים העומדים לרשותו, על מנת לשמור על סודיות פרטי המשתתפים במכירה ולאבטח את המידע הנשמר באתר באלאקה ייבוא ושיווק . עם זאת, מאחר שמדובר בסביבה מקוונת אין באפשרות tesla-market.co.il להבטיח באופן מוחלט מניעת חדירות למחשביו או חשיפת המידע האגור בהם. ככל ובמידה ויעלה בידי צד שלישי לחדור למידע השמור-לרבות מידע שנאגר אודות מציעים-או להשתמש בו לרעה ,הנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי tesla-market.co.il ו/או מי מטעמו.

מדיניות החזרה:

1. באריזה המקורית בלבד. כולל חשבונית מקור.

2. במידה ושולם בכרטיס אשראי בניקוי 5%.

3. ניתן להחזיר עד 14 ימי עסקים.

4. במידה והמוצר במבצע – החזרה עד 4 ימי עסקים.

אנו מאמינים במסחר הגון ובלקוחות מרוצים נעשה כל מאמץ ליישם זאת.

לפרטים ושאלות

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

קטלוג המוצרים

תנאי ייצור ובקרת איכות מהמובילים בארץ

Image hover effect image

החדשים

לכל המוצרים >

Image hover effect image

המיוחדים

לכל המוצרים >

Image hover effect image

סדר וארגון

לכל המוצרים >

Image hover effect image

הגנה מלאה

לכל המוצרים >

Image hover effect image

כבלים ומתאמים

לכל המוצרים >

Call Now Button